3D Mimari veya Tasarım Ücretleri projeniz üzerinden hesaplanmaktadır. Mimari Grafik ekibi her projeniz için ayrıca m² üzerinden fiyat hesaplaması yapmaktadır.

3D Animasyon ücretleri dış mekan ve iç mekan olmak üzere değişkenlik gösterir. İç mekan animasyonu için m² baz alınarak daire ölçüsü hesaplandıktan sonra fiyat belirtilir. Dış mekan animasyonu için peysaj alanına bağlı olarak hesaplama yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lüften 0262 452 26 46 Mimari Grafik ofisi ile iletişime geçin.

Projeniz Mimari Grafik ekibine ulaştıktan sonra, ekibimiz proje kefiş ve incelemesini tamamlar. Kalıp tasarımına başlanır. Standart 200 - 250 - 400 inşaat projeleri için teslim süresi 1 haftadır. Not: Proje büyüklüğüne bağlı olarak veya iş yoğunluğuna göre teslim süresi değişebilir.

Mimari Grafik ekibi proje sözleşmesinde belirtilen tutarın %40 oranını peşin olarak alır. Proje sonlandırıldıktan sonra müşteri ödemenin tamamını yapar. Kredi Kartı geçerlidir.

Tasarım Programlarımız: 3DSMax, Autocad, Sketchup, Render Programlarımız: Vray, Iray, Otoy, Animasyon Programlarımız: Lumion, LumenRT, Grafik Programlarımız: Adobe Photoshop, Corel Draw, Video Editorleri: Sony Vegas, Adobe After Effects

X