3D Mimari Tasarım ve Animasyon

Mimari Grafik olarak 3D (Üç Boyutlu) tasarım, mimari tasarım, animasyon ve görselleştirme hizmeti sunmaktayız. Görselleştirme projelerimizi Dünya’nın en çok kullanılan render motorları ile yapmaktayız. Bu render motorları arasında V-Ray Next, Corona Renderer, Fstorm gibi güçlü motorlar ile hazırlıyoruz.

Müşterilerinize çalışma veya projelerinizi tanıtmanın en iyi yolu animasyondur. Mimari Grafik, 3D Mimari Animasyon projeleri, Sanal Ev Turları, Sanal gerçeklik gibi projeleri de hazırlamaktadır. Projelerinizi sunarken üç boyutlu animasyon ile sunmak, yaptığınız işlerinizi tanıtmanın en güçlü adımıdır. Bu güçlü adımları atabilmek için gerekli olan tüm tecrübeye sahibiz.

Mimari Grafik 3D Tasarım fiyatlarında da müşterilerine paket fiyatları dahilinde yardımcı olabilmektedir. Mimari Proje fiyatı yapılacak işin m² alanına göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse; Talebiniz bir Villa Dış Cephe tasarımı. Villanızın Triplex olduğunu varsayalım, 250 m² inşaat alanına sahip olduğunu kabul edersek dış cephe için ise ahşap görünümlü 3d tasarım maliyeti ortalama 1800 – 2500 TL arası tutacaktır. Vermiş olduğumuz fiyat fotogerçekçi çözümle birlikte, tam ölçeklendirilmiş, bahçe ve diğer alanlar dahil uyguluma yapılabilecek şekildedir. Tasarımın uygulama yapılabilmesi çok önemlidir. Uygulaması yapılmayacak bir konsept tasarım hiç bir anlam ifade etmez. Sadece görsel olarak kalması hedefimiz değildir.

İnşaat projeleri için teslim sürelerimiz proje ve iş yoğunluğumuza göre değişiklik gösterebilir. Yapılacak projeniz (70 – 80 m²) bir alana sahip ise, bir projeyi ortalama 2 iş günü içerisinde teslim edebiliriz. Daha fazla bilgi almak için İletişim bölümünden bizimle irtibat kurun.

3D Obje ve ürün görselleştirme; Eğer elinizde 3D modeliniz hazır ise render süresi ortalama 2 iş günüdür (Proje yoğunluğumuza göre değişkenlik gösterir)

Her müşteri bizim için özeldir! Mimari Grafik olarak müşterilerimize daima en iyi fiyat garantisi vermekteyiz. Proje çalışmalarımızda bizler için önemli olan, sizlere verdiğimiz teslim taahhüt süresidir. Projelerinizin teslimini, zamanından önce yapmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Teslimat için öncesinde yapılması gereken demo çalışması olmaktadır.

Firmamız Ön Ödeme almadan hiç bir proje çalışmasına başlamaz!

Ödemeler Peşin olarak banka havalesi üzerinden yapılmaktadır.

3D Animasyon

Projelerimizde kullandığımız animasyonlarımızı görmek için Youtube sayfamızı takip edebilirsiniz.