BİR FİRMA İLE….

Mimari Grafik olarak Beylikdüzü ofisimizde hizmet vermeye başladık. Beylikdüzü bölgesinde mimarlık veya iç mimarlık hizmeti ihtiyacı olan müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için ekibimizi kurduk. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için ekip sayımızı 35 kişiye çıkartarak bünyemizde çalışmalarını sağladık. Ekibimizde Mimar, iç mimar, harita mühendisi, elektrik mühendisi, inşaat mühendisi, grafiker, inşaat teknikeri ve profesyonel ustalarımız bulunmakta. Bu bağlamda hizmet kalitemizi de en üst noktaya taşıdık.

NELER YAPIYORUZ?

MUTFAKLAR

Mutfak yenileme, mutfak dolapları restorasyonu, mutfak boyama ve tamirat.
Nasıl Çalışıyoruz?

 1. İlk görüşme: Siz değerli müşterilerimizin taleplerini dinleriz, bu doğrultuda notlarımızı alırız. Yerinde ölçü ve keşif için randevu talep ederiz.
 2. Yerinde görüşme: Sözleşmemizi yaparak teslim tarihi ve detayları paylaşırız. Mutfak dolabı yapılacak alanın ölçülerini alır tasarım sürecini başlatırız.
 3. Bilgi paylaşma süreci: Sizlere yapılacak mutfak hakkında bilgilendirmeler yaparız. Bir mutfakta neler olmalı? Hangi mutfak dolaplarını seçmeliyim? Lake, Akrilik Kapak, Membran veya Highgloss mu? Gibi detaylı bilgileri paylaşırız. Bu görüşme devamında, kullanacağımız tüm aksesuar sistemleri (Blum ray sistemleri, samet marka ray ve akseusarlar vb.) hakkında bilgiler veririz.  Endişelenmeyin! Mutfak dolapları imalatı konusunda bilgi sahibi olmak zorunda değilsiniz. Sizlere bilgi vererek, bilinçlendirmek bizim görevimizdir. Her müşteri yaptıracağı ürün hakkında bilgi toplamak ister, bizler sizlere bilgi paylaşmaktan memnuniyet duyarız.
 4. Planlama, Tasarım, 3D Modelleme: Öncelikle planlama yapılır. Tasarımı sürecine geçerek size taslak sunumları yaparız. Talebiniz doğrultusunda yapılacak mutfak dolaplarının renklerini veya modelini belirleriz. Aşağıda ki örnekte olduğu gibi 3D fotogerçekçi mutfak görselini tarafınıza sunarız. Onayınızı aldıktan sonra maliyetler, imalat süreci gibi detaylara devam ederiz.


  3D GÖRSELLEŞTİRME ÖRNEĞİMİZ

 5. İmalat Süreci ve Maliyet: İmalat yapılacak olan mutfağın modeli belirlenir. Mutfak tezgahı rengi ve modeli seçilir. Mutfak tezgah modeli olarak Belenco, Çimstone, Calisco, Coante, Dekton, Granit, Mermer veya Silestone seçimi yapılır. Maliyet hesabı çıkartılarak ödeme yöntemi ve maliyet paylaşılır. Örnek olarak; Lake mutfak seçimi yaptınız. Bu süreç Lake dediğimiz kapakların astar ve boya işleminden geçme süreci ile başlar. İmalat süremiz 10 m2 mutfak için 20-25 iş günüdür. Mutfak dolapları 5 Kat astar atılarak işleme alınır, beğendiğiniz boya rengi ile boyama yapılır. Tezgah imalatı ve diğer detaylar hazırlanır.
 6. Teslimat: Sözleşmemizde bulunan teslimat tarihini baz alarak öncesinde sizden montaj tarihi randevusu talep ederiz.
 7. ARTIK HAZIRIZ! Yeni mutfağınız hayırlı olsun, yorumlarınızı bekliyoruz…

BANYO TADİLAT & TAMİRAT

Banyo tadilatınız için iç gereken her adım tarafımızdan atılır. Peki süreç nasıl işler?

 1. İlk görüşme: Siz değerli müşterilerimizin taleplerini dinleriz, bu doğrultuda notlarımızı alırız. Yerinde ölçü ve keşif için randevu talep ederiz.
 2. Yerinde görüşme: Sözleşmemizi yaparak teslim tarihi ve detayları paylaşırız. Banyo tadilatı yapılacak alanın ölçülerini alarak tasarım sürecini başlatırız.
 3. Bilgi paylaşma süreci: Sizlere yapılacak banyo hakkında bilgilendirmeler yaparız. Banyo nasıl tasarlanır? Hangi seramikler ve duşakabini seçmeliyiz? Tasarım yapacağımız tüm banyo aksesuar ve ürünleri seçmenizde yardımcı oluruz. Lavabolar Küvetler, Akrilik Küvetler, Klozetler, Care & Comfort, Pisuvarlar, Bideler, Armatürler, Banyo Aksesuarları, Banyo Mobilyaları, Rezervuarlar, Gömme Rezervuar Sistemleri hakkında seçimlerimizi yaparız. Marka seçiminde yardımcı oluruz. Kullandığımız markalar; Bocchi Bagno, Kale, Vitra, Roca, Qua, Japar, Norm, Rulopak, Dekor, Selena, Artema, Eca, GPD, Grohe, Punto, Kalibagno ve Geberit. Seramik ürünlerimizi seçeriz. Tercih ettiğimiz fayans ve seramik markaları; Anka, Bien, Dura Tiles, Ege, NG Kütahya, Qua, Şahtaş, Seramiksan, Vitra, Yurtbay Seramik.
 4. Planlama, Tasarım, 3D Modelleme: Öncelikle proje çizilerek tarafınıza sunulur. Talebiniz doğrultusunda yapılacak sizin için seçtiğimiz fayans ve seramik modellerini, markalarını size sunarız. Duşakabin varsa küvet tasarımlarını hazırlarız. Lavabo ve vitrifiye seçimini tamamlarız. Aşağıda ki örnekte olduğu gibi 3D fotogerçekçi render alarak, banyo görselini tarafınıza sunarız. Onayınızı aldıktan sonra maliyetler, imalat süreci gibi detaylara devam ederiz.


  3D GÖRSELLEŞTİRME ÖRNEĞİMİZ

 5. İmalat Süreci ve Maliyet: Dekorasyon yapılacak banyo tasarımı netleşir. Banyo dolapları, lavabolar duşakabin varsa küvet, klozet modellerinin fiyatlandırılması için modeller seçilir. Fayans ve Seramik modelleri seçilir. Maliyet hesabı çıkartılarak ödeme yöntemi ve maliyet paylaşılır.
 6. Teslimat: Sözleşme teslimat tarihini esas aldıktan sonra, sizden montaj tarihi randevusu talep ederiz.
 7. ARTIK HAZIRIZ! Yeni banyonuz hayırlı olsun, yorumlarınızı bekliyoruz…

SALON & OTURMA ODASI, GENÇ ODASI TASARIMI

 1. İlk görüşme: Whatsapp uygulaması üzerinden salonunuza ait fotoğrafları talep ederiz. İlk değerlendirme ve onayınız sonrası yerine ölçü ve keşif için randevu talep ederiz.
 2. Yerinde görüşme: Sözleşmemizi yaparak teslim tarihi ve detayları paylaşırız. Tasarım yapılacak olan odaya ait ölçüleri alarak tasarım sürecini başlatırız.
 3. Bilgi paylaşma süreci: Sizlere yapılacak odanız hakkında bilgilendirmeler yaparız. Salon tasarımı nasıl yapılır? Küçük bir odanız varsa hangi mobilyaları tercih etmeliyiz? Gerekli görüldüğü takdirde laminatlarınız veya seramikleriniz için fikir veririz. Tasarım yapacağımız tüm mobilya ve aksesuar seçimlerinde yardımcı oluruz. Oturma grupları, yataklar, bazalar, genç odası tasarımı, çocuk odası tasarımı, bebek odası ve diğer odalarınız için projelendirme için süreci başlatırız.
 4. Planlama, Tasarım, 3D Modelleme: Öncelikle planlama ve tasarım yapılır. 3D Fotogerçekçi render yaparak salonunuzu dilerseniz 360 derece, dilerseniz 3D görsel olarak size sunarız.İŞTE SİZE TARAFIMIZDAN YAPILMIŞ SALON ÇİZİMİ ÖRNEĞİ

 5. Temin Süreci ve Maliyet: Dekorasyon yapılacak odalarınızın tasarımı netleşir. Alınacak tüm mobilya ve aksesuar, gerek görüldüğü taktirde özel imalatlar için süre ve maliyet hesabı yapılır. Tarafınıza 3D çizimde görünen tüm mobilya grupları, oturma grubu, dolaplar, kitaplıklar, yemek masaları ve aksesuarların seçimini yaparız. Halı modelleri ve maliyeti, değişim yapılacaksa eğer laminat veya seramik maliyeti, Aydınlatma için armatür, avize veya Linear led aydınlatma ürünlerinin seçimi, aydınlatma hesapları ve maliyetlerini yaparız. Duvar dekorasyonu maliyeti. Boya seçimi efekt boya veya renk kuşağı tonları. Tüm odanız için gerekli olan maliyeti hesaplarız, temin sürecini bildirir araştırmasını yaparak tarafınıza bildiririz.
 6. Teslimat: Sözleşme teslimat tarihini esas aldıktan sonra, tadilat yapılacak odalarınız için çalışma programı çıkartırız hangi oda kaç gün tadilat yapılacak, iş teslim süreleri hakkında aydınlatıcı bilgiler veririz. Bütün bu uygulamalar için sizden randevu talebimizi alır mobilya veya aksesuarların seçimi için siparişlerimizi geçeriz.
 7. ARTIK HAZIRIZ! Yeni eviniz hayırlı olsun, yorumlarınızı bekliyoruz…

SORMAK İSTEDİKLERİNİZ OLURSA, BİZ BURADAYIZ