CAFE VE RESTORAN TASARIMI

mimari-grafik-tabela

Cafe ve Restoranlar İçin Konsept Tasarımlar

Mimari Grafik ekibi olarak, Cafe ve restoran projelerinizi özel olarak tasarlıyoruz.

Tasarım Başlamadan Önce

İç Mimar ve Tasarımcı ile birlikte cafe tasarımına başlamadan, sizin taleplerinizi dinleriz. Talepleriniz doğrultusunda, bölgenizde fark yaratacak cafe tasarımı için gerekli olan araştırmaları eksiksiz olarak yaparız. Detaylı fotoğraf çekimleri yapar, gerekli tüm notları alırız.

Tasarım Aşamaları

Yapılan bölge araştırmaları neticesinde, ne tür müşterilere hitap edeceğimizden emin oluruz. Kısa bir demografi araştırması sonucu elde ettiğimiz tüm verileri, cafe tasarımınıza uygun hale getirmek için eskiz çalışmalarına başlarız.

Cafe Tasarımı İçin Maliyet Hesabı

Cafe tasarımı maliyeti hesaplama proje ile birlikte yürür ancak, seçilecek malzeme, cafe için seramik, duvar uygulamaları, cafe aplikleri, ışık ve alan tasarımları ile birlikte maliyet hesabı da metrekare (m2) hesaplaması ile birlikte netleşecektir. Doğru orantılı ve uygun maliyet hesabı için, tüm seçilecek ürünlerin fiyatları özenle araştırılır. Anlaşmalı olduğumuz tüm firmalardan alınan fiyatlar doğrultusunda işyerinize en uygun cafe tasarım fiyat teklifini de beraberinde almış oluruz.

Ne Kadar Sürer?

Cafe tasarım süreci ve projelendirme işlemleri işyerinizin büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterir, dolayısıyla bu süre ortalama 3D modelleme dahil 7 – 15 gün sürebilir.

Ne Gibi Hizmetler Verebiliriz?

  • Türkiye temalı, ülkemizin zenginliklerini barındıran, Türk temalı konsept cafe tasarımı.
  • İskandinav Cafe Tasarımı,
  • Loft Cafe Tasarımı,
  • İtalyan Cafe Tasarımı (İtalyan Mimar desteği ile)
  • Fransız Cafe Tasarımı,
  • Nargile Cafe Tasarımı,
  • Salaş Cafe Tasarımı,
  • Steak House,
  • Salaş Balık Restoran Tasarımı,
  • Et Lokantası Tasarımı
 

Bizimle birlikte hayallerinize kavuşun!

Projelerimizi Görmek İçin Tıklayın!

 

Etiketler: cafe tasarımları plan, konsept cafe tasarımları, cafe tasarım programı, cafe tasarımları fiyatları, cafe tasarımları pinterest, cafe duvar tasarımları, cafe dizayn dekorasyon, otantik cafe dekorasyon, cafe tasarımları fiyatları, butik cafe fikirleri, cafe konseptleri örnekleri, italyan cafe konseptleri, butik cafe dekorasyon, otantik cafe tasarımları, cafe dizayn dekorasyon, cafe bahçe tasarımı, cafe bahçesi tasarımları, cafe bistro tasarımları, cafe tasarımı yapan firmalar, cafe kadıköy tasarım, cafe iç mimar, cafe tasarımı iç mimar bebek, bebek iç mimar

Mimari Grafik 3D Tasarım ve Animasyon Ofisi