DEZENFEKTAN KABİNİ İMALATI

mimari-grafik-tabela

DEZENFEKTAN KABİN ÜRETİM VE İMALATI

Tüm Türkiye’yi ve Dünya’yı etkisi altına alan Koronavirüs salgınını hızla önleme çalışmaları tarafımızdan özenle yürütülmektedir. Bu bağlamda Covid-19 Dezenfektan Kabini tasarımı, dezenfektan kabini üretimi tarafımızdan yapılmaktadır.

Sterilyo markası ile yola çıkarak, Dünya’ya Avrupa Standartları çerçevesinde Türk Mühendislerinin tasarımı ile ateş ölçerli dezenfektan kabini projesini oluşturduk. Tasarım ve geliştirme aşamalarında Sterilyo ve Mimari Grafik iş birliği ile Dezenfeksiyon işlemlerini otomasyon ile yapabilir akıllı kabin üretimini tamamladık. Tüm bu AR-GE çalışmaları sonucunda tasarım ve kaliteyi bir arada buluşturarak modern bir sterilizasyon kabini ürettik.


 

PROJE VE TASARIM

Mimari Grafik olarak; Yerli ve Milli olan dezenfektan kabini tasarımı yapmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Dünya’da ki bir çok ülke tarafından beğeni ve övgü ile karşılanan dezenfektan kabini projemizi pek çok ülkeye ihraç etmeye başladık.

MODELLER

Ateş ölçerli dezenfektan kabini projesi yanı sıra, kompakt dezenfektan kabini imalatımızı da hayata geçirdik.
Dezenfeksiyon Kabini imalatı için firmamızda üretimi yapılan iki adet dezenfeksiyon kabinimiz mevcut.

STERİLYO ARS-E MODELİ

STERİLYO ATEŞ ÖLÇERLİ DEZENFEKTAN TÜNELİ ÖZELLİKLERİ

  • Kişi kabine giriş yapar ve sensörler tarafından giriş algılanır sonrasında otomatik sesli yönlendirme ile kişi el dezenfeksiyonu cihazına yönlendirme sağlanır ve sensor vasıtasıyla sprey ile el dezenfeksiyonu sağlanır.
  • Kişi yine otomatik sesli yönlendirme ile ateş ölçe sensörüne yönlendirilir ve ateş ölçme işlemi gerçekleştirilir. İşlemin başarılı olmasının ardından ölçüm sonucu gösterilir ve sunucuya gönderilir Sunucu gelen verileri değerlendirir ve belirlenen ölçümde yüksek bir ateş algılamasında, bilgisayar başında bulunan görevliye uyarı gönderir.
  • Kişi yine otomatik sesli yönlendirme ile büyük dezenfeksiyon kısmına yönlendirilir , çok küçük mikron seviyesinde dezenfeksiyon sıvısı kişi üzerine püskürtülme yoluyla uygulanır.
  • Dezenfeksiyon işlemi  tamamlandığında, sesli uyarı ile  tamamlandı uyarı verir

STERİLYO ARS-C MODELİ

STERİLYO ARS-C (Compact) DEZENFEKTAN TÜNELİ ÖZELLİKLERİ

  • Kişi kabine giriş yapar ve sensörler tarafından giriş algılanır.
  • Kişi dezenfeksiyon kısmına yönlenerek çok küçük mikron seviyesinde dezenfeksiyon sıvısı kişi üzerine püskürtülme yoluyla uygulanır.

 

UYARI! Tüm Kabin tasarımlarımız “5846 Sayili Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” kapsamında koruma altındadır. Ürünlerimizin tamamı patentli olup, kabin tasarım ve projelerimizi kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.


Etiketler: dezenfekten kabini, dezenfektan tüneli, dezenfeksiyon kabini istanbul, dezenfektan kabin imalatı istanbul, sertifikalı dezenfektan kabini, medikal dezenfektan, dezenfekte kabini, dezenfeksiyon imalatı, dezenfeksiyon tüneli üreticisi, koronavirüs kabini, nozul, nozzle, medical dezenfektan kabini imalatı, beşiktaş dezenfektan kabini, otomatik dezenfektan kabini, alışveriş merkezi dezenfektan kabinleri, almanya dezenfektan kabini, hollanda dezenfeksiyon kabini, kalite belgeli dezenfektan kabini, kocaeli dezenfektan kabini, restoran dezenfektan kabini, fabrika dezenfektan kabini, iş güvenliği dezenfektan kabini, personel dezenfektasyon, beşiktaş’ın dezenfektan kabini, yerli ve milli dezenfektan kabini imalatı, dezenfektan kabin tasarımcısı, ateş ölçlerli dezenfektan kabini, ateş ölçer dezenfektan, otomatik ateş ölçer kabini

SATIN ALMAK İÇİN