CAFE VE RESTORAN TASARIMI

mimari-grafik-tabela

Cafe ve Restoran Tasarımları

Taleplerinizi özel olarak tasarlıyoruz. Anahtar Teslim dekorasyon hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

Başlamadan Önce Neler Yaparız?

Tasarım başlamadan sizin taleplerinizi dinleriz. Talepleriniz doğrultusunda, bölgenizde fark yaratacak proje tasarımı için gerekli olan araştırmaları eksiksiz olarak yaparız. Detaylı fotoğraf çekimleri yapar, gerekli tüm notları alırız.

cafe iç mekan

Tasarım Aşamaları

Yapılan bölge araştırmaları neticesinde, ne tür müşterilere hitap edeceğimizden emin oluruz. Kısa bir demografi araştırması sonucu elde ettiğimiz tüm verileri mekanın tasarımınıza uygun hale getirmek için eskiz çalışmalarına başlarız.

Aydınlatma

En iyi iç tasarıma sahip olduktan sonra bile yanlış aydınlatma mekanı mahvedebilir. Bir kafenin işletilmesinde aydınlatma çok önemli bir rol oynar. İdeal kafe tasarımı için gün boyunca doğal ışığın içeri girmesine izin verilmelidir, işyerinin doğal ışığın az olduğu binalar arasında olması istisnadır.

Rahat bir ortam oluşturmak ve doğal görünmeyen göz kamaştırıcı ışıklardan uzak durmaktır. Göz kamaştırıcı ışıklar müşterilere aşırı güç verecektir. Dolayısıyla dikkatlerini yiyeceklerden uzaklaştıracak ve onları rahatsız edecektir. Rustik ve özel bir izlenim vermek istiyorsanız, loş ışıklar bir kafede iyi iş yapar. Farklı alanların değişen aydınlatma yoğunluklarına sahip olduğundan emin olun. Köşelerdeki koltuklar, romantik veya pastoral bir ruh hali yaratmak için loş bir şekilde aydınlatılmalıdır. Diğer alanlarda ışığın okumaya yetecek kadar parlak olduğundan emin olun.

Cafe Tasarım Maliyeti Nasıl Hesaplanır?

Cafe tasarımı maliyeti hesaplama proje ile birlikte yürür ancak, seçilecek malzeme, seramik, duvar uygulamaları, aydınlatma ve aplik, ışık ve alan tasarımları ile birlikte maliyet hesabı da metrekare () hesaplaması ile birlikte netleşecektir. Doğru orantılı ve uygun maliyet hesabı için, tüm seçilecek ürünlerin fiyatları özenle araştırılır. Anlaşmalı olduğumuz imalatçı firmalarından teklifler toplar sizinle paylaşırız.

Ne Kadar Sürer?

Tasarım süreci ve projelendirme işlemleri işyerinizin büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterir, dolayısıyla bu süre ortalama 3D modelleme dahil 7 – 15 gün sürebilir.

Cafe Tasarım Konseptlerimiz

  • Türk Restoranları
  • İskandinav Tarzı
  • İtalyan Mimarisi Konsepti
  • Fransız Cafê Modeli
  • Nargile
  • Balık ve Et Lokantası
  • Steak House

Bizimle birlikte hayallerinize kavuşun!

Projelerimizi Görmek İçin Tıklayın!

Mimari Grafik 3D Tasarım ve Animasyon Ofisi