Neler Yapıyoruz?

Mimari Tasarım & Projelendirme

Mimari Grafik müşterilerine öncelikle Türkiye ve tüm Dünya da hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun tasarımlarınız uygulama aşamasına kadar tarafımızdan özenle takip edilir ve hazırlanır.

İnşaat

Mimari Grafik ekibi inşaat uygulama alanında da hizmet vermektedir. Dış cephe kaplama, temelden çatıya projelendirme ve uygulama. Tadilat, tamirat ve renovasyon işlerinizi de bizimle çözmek mümkün. Uygulama yapmak için hizmet bölgelerimiz; Kocaeli, Yalova, İstanbul, Adapazarı, Sakarya, Bursa olarak yapılmaktadır.

Evinizi Yeniliyoruz

Evinizi yenilemek, tasarımı değiştirmek mi istiyorsunuz? İskandinav mimari bir odaya mı ihtiyacınız var? Lüks bir banyo ya ne dersiniz? Endişe etmeyin! Odalarınızı 3D Tasarım yaparak hazırlıyoruz, önce sizin beğeninize sunuyor ve uyguluyoruz.

Mutfak Tasarımı

Mutfağınızı yenilemek mi istiyorsunuz? Mimari Grafik müşterilerine uygulama yapmadan önce, 3D Tasarım olarak hazırlar. Mutfak tasarımı 3D olarak müşteriye sunulur. Fotogerçekçi ve birebir renkler ile mutfağın tasarımı sonrası artık uygulamaya hazırdır.

Kuaför Salonu & Güzellik Salonu Tasarımları

Kuaför salonu dekorasyon ve uygulaması Mimari Grafik tarafından yapılmaktadır. Bayan ve Erkek kuaförü tasarımlarını 3D olarak görselleştiriyor, yerinde uygulama yapıyoruz.

Kafeterya & Lüks Restoran Tasarımları

Cafe & Restoran tasarımı için dekorasyon hizmetleri ve uygulama yapmaktayız. Taş duvar uygulaması, 3D iç mekan tasarımı, otomatik tente ve şemsiye sistemleri Mimari Grafik tarafından uygulanmaktadır.