Mimari Proje Çizimi

Mimari Grafik olarak, tüm Kocaeli bölgesinde Mimari Proje çizim ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Çalışmaya başlamadan önce, müşteri taleplerini dinleriz, proje tasarımı için gerekli ortak noktada buluşuruz. Taleplerinize uygun olacak şekilde mimari proje tasarımını hazırlarız. Gerektiğinde revizyon işlemlerini yapar, rahat yaşam alanları oluşturmak için çalışırız.

Talep doğrultusunda mevcut olan yapılarınıza ait restorasyon, renovasyon projeleri hazırlar, proje sonuna kadar tüm işlemleri takip ederiz.

Firmamıza en çok sorulan sorulardan bir tanesi de, çok genel olan “Mimari Proje Çizim Fiyatı Ne Kadar?” şeklinde olmaktadır. Bu soruya cevap vermek oldukça zor olduğu gibi, proje çizim fiyat ve maliyeti, çizim yapılacak inşaat alanına göre değişiklik gösterir. Bir mimarın veya mühendisin proje talebi olan müşteriye, internet üzerinden fiyat vermesi olanakızdır olduğu gibi doğru değildir. Sosyal medya veya internet sitesi üzerinden verilen fiyatlar, bazen oldukça ucuz (gerçeği yansıtmayan), bazen de aşırı pahalı olabiliyor.

Burada doğru fiyat verebilmek için, ihtiyacımız olan bazı şeyler var. Öncelikle bilmemiz gereken, Ada / Parsel bilgisi ve proje alanı m² (metrekare) ölçüsüdür. Bu bilgi alındıktan sonra, imar durumunu alırız, daha sonra yapılacak binanın kat sayısı, mimari projenin detayı doğrultusunda fiyatlandırma yapılabilir. Merak etmeyin! “En iyi fiyat garantisi!“sözümüz her müşterimiz için geçerlidir.

Etüt Çalışmaları

Mimari Grafik ofisinde etüt projeleri ve taslak çalışmaları ücretsizdir! Amacımız sizlere yaşanılabilir, huzurlu ve güvenli yapılar üretmek.

Etiketler: Kocaeli Mimarlık, Kocaeli Mimari Proje, Kocaeli Mimarlık Büroları, Kocaeli Mimarlık Ofisleri, Kandıra Mimarlık Ofisleri, Kandıra Mimarlık, Gölcük Mimar, Değirmendere Mimar, Darıca Mimar, Hastane Projeleri, İşyeri Mimari Proje, AVM Projeleri, Alışveriş Merkezi Mimari Projeleri, Karamürsel Mimarlık, Karamürsel Mimar, İzmit mimarlık, izmit mimarlık büroları, izmit mimarlık ofisleri