HAKKIMIZDA

mimari-grafik-tabela

BİZ KİMİZ?

                    Mimari Grafik ®, 2014 yılında Kocaeli’nde kurulmuş bir firmadır. Ayrıca, merkez ofsimiz İstanbul’da bulunmaktadır. Yeni açılan Londra ofisimiz ile İngiltere’nin başkenti Londra’da da hizmet vermekteyiz.

                    Müteahhitlik ve taahhüt hizmetleri, inşaat uygulamaları, tadilat, mutfak imalatı, banyo tadilatı, ev yenileme, renovasyon ve restorasyon hizmetleri gibi geniş bir yelpazede hizmet sunan firmamız, müşterilerine ayrıntılı tasarım çözümleri sunmaktadır. Bu hizmetler arasında 3D mimari tasarım, fotogerçekçi görselleştirme (render hizmetleri), 3D kat planı oluşturma, mimari proje görselleştirme, animasyon ve 360 derece sunumlar gibi detaylı hizmetler de yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

Mimari Grafik olarak, sürdürülebilir ve yenilikçi tasarım anlayışımızla müşterilerimize hayallerindeki yaşam alanlarını sunmanın yanı sıra doğal kaynaklarımızı korumayı ve çevreyi önemsemeyi hedefliyoruz. Ayrıca, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en üst düzeyde tutuyoruz. Bu amaçla, mimarlık ve inşaat sektöründe sürdürülebilirlik ve yenilikçilik standartlarını yükseltmek için sürekli eğitim ve öğretim faaliyetlerine de katkıda bulunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Doğanın korunması ve yaşanabilir bir dünya vizyonumuz doğrultusunda, tasarladığımız projelerde öncelikle doğal kaynakları verimli kullanmaya özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra, insana ve hayvana dost alanlar tasarlamak için farklı teknikler ve yenilikçi yaklaşımlar kullanıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerde de doğal kaynakların korunması ve çevreye duyarlılık prensiplerine uygunluk önemli bir yer tutuyor.

MİMARİ GRAFİK EKİBİNDEN

                    Öncelikle müşterilerimizin tüm fikir ve düşüncelerini saygı duyarak dinliyoruz. “Sizin düşündüğünüz olmaz” demek yerine, müşterilerimizin düşüncelerini veya fikirlerini harekete geçirmeye çalışıyoruz.

PROJELENDİRME HİZMETLERİMİZ

  • Mimari Proje (Konut projeleri, Ticari projeler, Endüstriyel projeler, Kamusal projeler)
  • İnşaat Mühendislik hizmetleri (Betonarme ve Çelik statik projeleri)
  • 3D Tasarım ve Görselleştirme
  • Animasyon

İNŞAAT UYGULAMA VE TAAHHÜT HİZMETLERİMİZ

  • İnşaat taahhüt işleri (Müteahhitlik Hizmetleri)
  • Kalıp İşçilkleri (Temelden çatıya inşaat)
  • Dış cephe kaplama ve yalıtım
  • Tadilat (Alçı, Sıva, Boya ve ince işçilikler)
  • Mutfak İmalatı ve montajı

İletişime geçmek için TIKLAYIN!