Kuaför Salonu Tasarımları & Güzellik Salonu Tasarımları

Bay Kuaför Salonu Tasarımı

Mimari Grafik, Erkek Kuaför salonları tasarımı konusunda, uzman ekibi ve anlaşmalı firmalar ile birlikte, anahtar teslim kuaför salonu hizmeti vermektedir. Kuaför salonu tasarım ve iç dizany çalışmaları, tasarım süreci ile başlamaktadır. Lüks kuaför salonları, Klasik Kuaför salonu tasarımları, yerinde uygulama yapılacak işyerinize ait rölöve alma (ölçülendirme) çalışması ile tasarım başlar. Bölgenizin analizi yapılır ve tasarım için gerekli olan tüm bilgiler önceden alınır. Kuaför Salonu tasarımları tarafımızdan hazırlanarak müşterimizin beğenisine sunulur.

Dilerseniz sadece görsel olarak, 3D Kuaför Salonu tasarımı da yaptırabilirsiniz. Uzaktan alınan taleplerde, biz projenizi 3D modelleme ile hazırlar tarafınıza sunarız, onayınız sonrası size nerede ne kullandığımızı, kuaför mobilyası ölçüleri dahil bildiririz. Kullandığımız tüm proje malzemeler (Seramik, Mobilya, Tavan Tasarımı, Profiller) uygulama yapılabilir durumdadır.

Kuaför Salonu Uzaktan Tasarım Aşamaları

  1. Sizden iş yerinize ait ölçüyü almanızı isteriz
  2. İş Yerinize ait detaylı fotoğrafları talep ederiz
  3. Tasarım sürecini uygun ölçüler ile taslak halinde hazırlarız
  4. Dilerseniz beğendiğiniz bir kuaför salonu mobilyasını özel olarak birebir modelleyebilir veya bizim size hazırlayacağımız tasarım üzerinden çalışmamızı hazırlarız devam ederiz.
  5. Sunumlarımız Whatsapp veya E-Mail üzerinden yapılmaktadır.
  6. Telefonla da destek işlemleriniz bitene kadar devam eder.

Tasarım yaptırmak için hemen iletişime geçin.

Bayan Kuaför & Güzellik Merkezi Tasarımı

Güzellik salonu tasarım talebiniz varsa Mimari Grafik yanınızda! Bayanların yoğun ilgi göstermiş olduğu güzellik merkezleri tasarımı ile de ön planda olmalıdır. Güzelliği tasarladığınız bir işyerinin tasarımı da, yine huzur verici ve güzel olmalıdır. Bayan Kufaör ve Güzellik salonu tasarımı birçok açıdan önem arz eder. Güzellik merkeziniz sıcak renk kombinasyonu ile işlenerek müşterilerinize huzur verecektir. Dikey bahçe uygulamaları ile ferahlık, verilecek işyeriniz için fikirlerimiz var. Hemen uygulama yaptırmak istemiyorsanız, uygulama olmadan önce nasıl olduğunu görmek istiyorsanız, sadece 3 boyutlu olarak Güzellik Salonu tasarımlarını sizin için hazırlayabiliriz.

Güzellik salonu tasarım aşamaları

  1. İşyerinize ait rölöve (ölçü alma) çalışması yaparız
  2. İşyeri fotoğrafları çeker, işyerinize ait tasarım taleplerinizi dinleriz
  3. Öncelikle taslak çalışması hazırlar birlikte kullanışlı alanları hazırlarız
  4. Tasarım bittikten sonra dilerseniz sadece metraj, ölçülendirme ve uygulama bilgilerini tarafınıza iletir, dilerseniz uzman ekibimiz ile yerinde uygulama yapabiliriz.

Etiketler: erkek kuaför salonu dekorasyonu fiyatları, kuaför salon aydınlatmaları, kuaför görselleri, kuaför dekorasyon ürünleri, bayan kuaför konseptleri, kuaför duvar dekorları, kuaför salonu tasarımı, kuaför dekorasyon fikirleri, kuaför salonu pinterest, yurtdışı güzellik salonları, güzellik salonu dekorasyon malzemeleri, güzellik merkezi iç dekorasyon, güzellik merkezi isimleri, güzellik merkezi açmak, güzellik merkezi görselleri, güzellik salonu malzemeleri, estetik merkezi dekorasyonu, avcılar kuaför salonu tasarımı, beylikdüzü kuaför salonu, gölcük kuaför salonu dekorasyonu, yalova kuaför salonu tasarımları, kuaför mobilyası