Evimi Yenilemek İstiyorum!

MİMARİ GRAFİK SİZİNLE, TASARIM FİKİRLERİ YAZIMIZ!

Bu yazımızda sizlere kolayca evinizi nasıl yenileyebileceğinizi açıklıyoruz! Hemde çok ucuz!

Hadi Başlayalım.

Açık havada olduğunuzda, ancak kendinizi evinizde zayıfladığınız zaman mutlulukla parladığınızı fark ettiniz mi? Cevabınız ‘evet’ ise, kesinlikle evinizi yenileme ve yaza girme zamanı!
Mimari Grafik ile evinizi keyifli ve ilham verici bir yer haline getirecek yedi basit fikir topladık!

Tüm değişiklikler temizlik ile başlar. Tüm pencereleri açın, yıkayın ve tüm odalara biraz hava verin. Tüm eski çöpleri merhamet etmeden atın. Uzun süredir stokladığınız ama hiç kullanmadığınız gereksiz şeylerden kurtulun. Bu boş eşyalar sadece dairenizi dolduruyor. Bunu yapmayı deneyin ve çok daha özgürce nefes alacaksınız. Dahası, evinizde biraz yer açmak çok büyük bir zevk!

Renkler ruh halimizi etkiler

Yenilemeden sonra bir evin atmosferinin ne kadar kolay değiştiğine inanmayacaksınız. Sarı, açık yeşil, turkuaz veya nane gibi açık ve taze renkler uygulamayı deneyin. Bu, parlak yapmak için dairenizi şok edici renklerde dekore etmeniz gerektiği anlamına gelmez – ince tonlar mükemmel çalışır.
Duvar boyama veya yeni mobilya satın alma gibi küresel değişikliklere hazır değilseniz, iç mekanınızı değiştirecek birkaç küçük şey ekleyebilirsiniz: renkli perdeler, vazoda çiçekler veya güzel yastıklar. Bu detaylar kesinlikle evinizi tazeleyecek.

Her şey çiçek açsın!

Saksı bitkileri herhangi bir daireyi harika bir bahçeye dönüştürür. Çiçekler ve bitkiler evinizin ortamını iyileştirecek ve odayı canlandıracaktır. Size kesinlikle çok fazla ilham ve hafiflik getirecekler!
Birçok farklı türde saksı ve vazo bulabilirsiniz. Asılabilir, dantel efektine sahip olabilir veya hindistan cevizi gibi egzotik bir malzemeden yapılabilirler. Sadece çiçek ve bitki kullanarak alanınızı tamamen değiştireceksiniz.

Ustaca renk seçenekleri

Yeterince cesursanız … duvarları parlak bir renkte boyayabilirsiniz! Daha az radikal seçenekler vinil duvar çıkartmaları ve duvar resimleri. Bunları kullanarak evinizi yaratıcı bir şekilde yeniden tasarlayabilirsiniz: duvarlarınızı fantastik çiçekler, uçan kuşlar, bir ağaç ve diğer birçok şeyle süsleyin. Son olarak, her gün size ilham vermek için en sevdiğiniz fotoğraflardan oluşan bir kolaj yapabilirsiniz.

Ülke tarzı

Kırsal bölge güneş, barış ve yazla ilişkilidir. Neden dairenizi bir ülke tarzında dekore etmiyorsunuz? Kamış mobilyalar, kır tarzı bir masa örtüsü ve vazodaki çiçekler kırsal alanın huzurlu atmosferini yaratacak. Pencereleri açın, bir fincan kahvenin tadını çıkarın ve bir süre hayatınızın temposunu yavaşlatın. Bitti! Yaz geldi, evinde.

Detayları unutma!

Yeni, parlak ve renkli bir tabak, baskılı bir kupa, limon ve yeşil bir kase veya şarap için renkli bardaklarla kendinizi mutlu edin. Bu, ruh halinizi ve iştahınızı kolayca artıracaktır!

5 TL YE DÜNYALARI ALIN

Evinizin yenilenmesinin size bir kol ve bir bacağa mal olacağını düşünüyorsanız, rahatlayın! Birçok zincir mağaza, hiç de pahalı olmayan çok sayıda yüksek kaliteli mobilya sunar. Ancak bit pazarı, merak dükkanları ve hatta kendi tavanınız gibi beklenmedik yerlerde gerçekten özel ürünler bulunabilir.

Yaz, değişim ve yenilenme zamanıdır.
Sağlıcakla Kalın…