Merdiven Tasarımları

Birlikte Çıkalım!

Açıkçası çok önemli bir işlevsel amaca hizmet etmesine rağmen, merdivenler tüm evi yükseltme potansiyeline sahiptir. A noktasından B noktasına ulaşmak için bir araçtan çok daha fazlası, merdivenler gerçekten ana olay olabilir. Kilitli basamaklardan dramatik tirbuşonlara kadar, bunu kanıtlayan yirmi beş benzersiz merdiveni ön plana çıkarıyoruz. Bu nedenle, geleceğinizde bir remodel bekliyorsanız ve eviniz için bazı güzel merdiven tasarım fikirlerine ihtiyacınız varsa veya sadece mimari şaşkınlıklara hayran kalmayı seviyorsanız, bu adımlar sizi oraya götürecektir.

Hecker Guthrie tarafından tasarlanan bu çarpıcı çelik merdiven sizi durduramaz! Spiral ve lineer motifler arasındaki yan yana basitçe ve büyüleyici. Merdiven ayrıca minimalist açık hava duşunun gizlenmesine yardımcı olur ve görünümü engellemeden gizliliği arttırır.

Soyut ve Ressamlık


Leanne Ford bu cansız merdivene sanatsal bir makyaj yaptı. Eski veya geleneksel merdivenlerinizi yenilemek için bir boya fırçası alın ve onları siyaha boyayın. Burada soyut ve cesur fırça darbelerini seviyoruz.

Açısal ve Tatlı


GRT Architects tarafından tasarlanan bu açısal merdiven boşluğu, soğuk ve uzak hissetmeden temiz, net ve minimalist. Lavanta boyalı raylar, keskin açıları yumuşatırken aynı zamanda daha da patlamasına neden olan tatlı, hafif bir sertlik kazandırır.

Funhouse Maze

Akın Atelier, bu merdiven boşluğuna ayna panelleri ile bir eğlence evi etkisi verdi. Aynalı duvar, merdivenleri sonsuzluğa ve ötesine uzanıyormuş gibi gösterirken, peluş, buzlu gri halı daha sofistike bir sıcaklık katıyor.

Hecker Guthrie Tarzı!

Hecker Guthrie’nin bu dramatik merdiven boşluğu daha çok bir sanat enstalasyonuna benziyor. Minimalist beton yüzer basamaklar, güneş gün boyunca göz atarken ve değişen gölge desenleri oluştururken, alanın doğal güzelliğinin tam anlamıyla parlamasına izin verir. Gerçekten diğer tarafta cennet gibi görünüyor.

Yeni basamaklarda görüşmek dileği ile…