Küçük Evi Kullanışlı Hale Getirmek

KÜÇÜK EVİ KULLANIŞLI HALE NASIL GETİREBİLİRİM?

 

SİZİN İÇİN KÜÇÜK EVİNİZİ YENİDEN DÜZENLEYECEK HARİKA FİKİRLERİMİZ VAR

Kim evinin gerçekte olduğundan daha fazla alana sahip olduğunu hissetmeyi istemez ki? Çünkü gerçekten, iyi organize edilmiş ve dekore edilmiş daha hafif ve daha havalı bir evde yaşamak için hepimizin daha fazla alana ihtiyacı var. Ama bunu küçük bir şehir evinde nasıl başarabilirim? Bu ortak bilmeceyi göz önünde bulundurarak, herhangi bir yerden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için bazı akıllı iç tasarımcı küçük daire fikirlerini bir araya topladık.

KÜÇÜK EVİ DAHA DA KULLANIŞLI YAPABİLMEK İÇİN, NELERE İHTİYACIMIZ OLDUĞUNU GÖZDEN GEÇİRELİM

Küçük daire fikirleri söz konusu olduğunda, daha azının daha fazla olduğunu söylemeye gerek yok. Bununla birlikte, iç mimarlar, müşterilerin zorlu bir alanda kaç tane ek unsur eklyerek daha da kullanışlı bir hale getirmek için çalışırlar.

Bu, hayatın çıplak temellere indirgeneceği anlamına gelmez, ancak küçük bir ev için en iyi iç tasarım fikirlerini düşünürken, neyin önemli olduğuna ve günlük olarak kendinizi harika ve ilham veren şeylere odaklanın – bunlar yapmanız gereken küçük dokunuşlarla olacaktır.

PERDELERİ TAVANDAN ZEMİNE KADAR İNDİRELİM HATTA FAZLASI

Küçük evinizin iç mekanından en iyi şekilde yararlanmak için, kutunun dışında düşünmek ve mekanın ışık alan alanlarında daha büyük ve daha etkileyici hissetmesini sağlamak için tavandan zemine kadar uzanan perdeler tercih edin.

KÜÇÜK MOBİLYALARI TERCİH EDİN

Son yirmi yılda yoğun bir şekilde yaşayan şehir, küçük evler için tasarlanmış güzel mobilyalarla küçük apartman fikirlerinizi gerçeğe dönüştürecek kadar sezgisel birçok parlak mobilya üreticisi var.

Ve küçük ev için iç tasarım fikirleri söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var, projenize keskin bir tasarım stilleri anlayışı ile yaklaştığınızdan emin olun, böylece her şey rastgele ortaya çıkmak yerine uyumlu bir oluşacaktır.

BOYA SEÇİMİ YAPARKEN AÇIK TONLAR KULLANIN

Masa kaidesi ve sandalyeler ağır bir görünüme sahipken, akıllı bir şekilde yerleştirilmiş cam üst masa ve ultra beyaz duvarlar sayesinde bu küçük köşenin aşırı büyük gözükebileceğini unutmayın. Masanın net cam yüzeyi odanın açık hissetmesini sağlarken beyaz duvarlar (küçük ev iç tasarımı söz konusu olduğunda bir zorunluluktur), aynı şeyi odanın daha parlak ve daha enerjik hissetmesine yardımcı olacaktır.

HER YÜZEYİ KULLANIN, BOŞ OLMAMAK KAYDIYLA!

Küçük apartman fikirleri söz konusu olduğunda, gökyüzü tam anlamıyla sınırdır. Aşağıda gösterilen odadan bir ipucu alın ve küçük evinizin her santiminde kullanımı en üst düzeye çıkarmak için dikey gidin. Her şey organize edildiğinde ve alanın ne kadar kullanışlı olduğunu göreceksiniz.

DUVAR ASKILI (APLİK) LAMBALAR KULLANIN

Yine, ciddi küçük ev iç tasarımı söz konusu olduğunda, her santim önemlidir, bu nedenle duvarlarınıza akıllıca yerleştirilmiş aydınlatma armatürleri kullanın.

KATLANIR DUVAR MASASI TERCİH EDİN VE DEPOLAMA ALANLI OTURMA GRUPLARI

Daha fazla alan için, katlanabilir duvara monte masalar veya katlayıp kolayca saklayabileceğiniz masaları tercih edin, küçük daire fikirlerinden en iyi şekilde yararlanın.

 

Dilerseniz küçük evinizi birlikte büyütelim.